PayFix Türkiye'de Hizmete Açıldı.

PayFix Türkiye'de


Türkiye'de hizmete girmesini beklediğimiz PayFix Ödeme Hizmetleri a.ş BDDK tarafından onaylandı. Girişimcilerin ve işletmelerin tüm ödeme işlemlerini size büyük kolaylıklar ile sağlamakta olan firmanın sizlere avantajları olarak en önemli esaslarından birisi , oturduğunuz yerden tüm işlemlerinizi 1 saat gibi kısa bir süte içinde bitirmesi olmaktadır.


PayFix Nedir Avantajları Nelerdir ve Nasıl çalışır?

PayFix girişimcilere ve işletmeler için Fatura gönderme ve 1 saat içinde ödemenizi almanızı sağlayan dünya genelinde kullanılan bir hizmet olduğundan , daha Türkiye'deki hizmetleri yeni başladığından dolayı ticaret hacmi ve para bekleme derdinizi ortadan kaldırıyor.

Örneğin bir sipariş aldınız. Girişimci biri olarak bu siparişi dijital veya ürün olarak kargoya verdiniz. Para almanız gerekmekte ve fatura göndermelisiniz. Ürün satın alan kişinin ve sizin bu hizmeti verebilmenizi yasal anlamda doğrulamak ve güvenilir bir ticaret yapabilmeniz için PayFix sizin adınıza faturayı müşterinize gönderiyor. Tüm işlemler PayFix üzerinden yapılacağı için herşey güvenilir ve yasal olarak işleyecek , siz işinizi veya sattığınız ürünün bedelini 1 saat içinde alacaksınız.

PayFix Paypal veya Ebay Alternatifi Olabilirmi?

PayFix Paypal alternatifi olarak Türkiye'de sizlerin dünya geneline ürün satmanıza yardımcı olur. Ancak, her satacağınız ürünün bir faturası olacağından sizin işletmeniz için çalışan bir muhasebe firması olarak düşünebilirsiniz. Yurtdışına ürün satmak için PayFix sizlere oldukça yardımcı olacak yeni ve geleceği parlak olan bir projedir. PayPal ile işlemlerinize devam edebilmekte mümkün. Dilerseniz Türkiye PayPal Kullanma 2018 makalemizi inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok