Paypal Kullanma Yöntemleri ve Banka Hesabı Açmak


Paypal Türkiye’de Kullanma Yöntemleri

Türkiyeden PayPal Kullanma
Bildiğiniz üzere PayPal , BDDK’nın lisans başvurusunu reddetmesi sebebi ile Türkiye pazarından çekilme kararını üzülerek belirtmek zorunda kalmıştı. Türkiye’de binlerce üyesi bulunan PayPal kullanan kişilerin satışları ve yurtdışı para transfer işlemleri oldukça zorlaşmış oldu.
İnternet üzerinde bulunan birçok konudan yanısıra bizler PayPal’ı nasıl kullanabiliriz sorusunu araştırdık ve en iyi çözümleri sunmak için listeleme yaptık. Özellikle Yurtdışı banka hesabı açmak için bu bilgi sizlere oldukça yardımcı olacaktır.
 PayPal Kullanma Yöntemleri tamemen kullanıcının sorumluluğunda olan bir işlemdir.
  • Amerika üzerinden bir PayPal hesabı açmak ve bu hesaba bir banka hesabı (US) ekleyerek çalışmalarınıza bir şekilde devam etme fırsatına sahipsiniz. Bunun için Amerika üzerinden bir banka hesabına ihtiyacınız olacaktır.
  • Paypal Türkiye kullanma yöntemleri dediğimizde ilk aklımıza gelen Payoneer kart olmuştur. Payoneer resmi web sitesine gidin  bir US Amerika banka hesabı açın ve bu hesabı Amerika adresi ile açmış olduğunuz PayPal hesabına ekleyin.
  • Payoneer hesabı açtıktan sonra bir Visa kart talep edin ve bu kartı Türkiye’deki adresinize teslimatını talep edin. PayPal’dan çektiğiniz tutar Payoneer Visa kartınıza USD olarak yansır ve siz bu parayı tüm ATM’lerden çekebileceksiniz.
Konumuzda belirttiğimiz işlemlerin farklı alternatiflerini uygulayabilirsiniz. Özellikle Türkiye üzerinden Amerika banka hesabı açmak oldukça zor olduğundan bu bilgi sizlere oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz.
Geri Kredi Kartından Nakit Çekme Nasıl Yapılır?
İleri Sanal Kart Nedir ? Avantajları Nelerdir?

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir