Faturalı hat ile kredi nasıl çekilir?

Gelir belgesiz,kredi,faturanıza ek,kefilsiz, kredi puanı düşük olanlar nasıl kredi çekebilir bilgilerini bulabilirsiniz.

Faturalı Hat ile Kredi Nasıl Çekilir?
 Tavsiye etmesekte telefon faturanız ile kredi çekmek mümkün Bu işlemi yapan birden fazla firma bulunmaktadır. Ancak güvenli firmaları seçmelisiniz. Firmaların gerekli izin ve belgeleri olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Kredi puanı düşük olan kişilerin başvurduğu yöntemlerden biri Faturalı hat ile nakit almaktır.
  Peki nasıl nakit para alabiliriz?
  Gereken şartlar:
  * En az 6 AY Faturalı cep telefonu kullananlar Hatlarına tanımlı Cihaz alarak, Taksitleri cep telefonu Faturalarına ek olarak gelecek şekilde
  *En az 24 ay Sabit Hattlı ev- iş telefonu olanlar, ya da en az 2 sene İnternet abonesi olanlar, Taksitleri Faturalarına gelecek şekilde Yapılan yapılandırmalar ile gereken 1 şart ile 1500-4000TL , her ikisinide kullanabilirseniz 3000-8000 TL arası nakit alabilirsiniz.
 Açık Takiplerinin olması, Sicillerinin bozuk olması ya da Sigortanızın yatmıyor olmasına gerek yok.
 Sistem yasal mıdır?
Bankadan çekilen kredi gibi yasal bir işlemdir. Sadece arada banka gibi kurumlar yoktur. Cihaz almak için anlaşmayı operatörler ya da operatörlerin finans kuruluşları ile yaparsınız.
Ödeme için taksit miktarı yapılacak sözleşmeye göre belirlenir. Gerçekleştirilen tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun şekilde yapılır. Bu tür işlemleri yapan birçok firma bulunmaktadır ancak önermiyoruz.
 Google üzerinden bu işi yapan kişilere ulaşabilir, veya herhangi bir cep telefonu mağazasına girip cihaz alabilir taksitlendirebilir, ve anında satabilirsiniz. Bu sayede kredi çekmiş gibi 24ay faturanıza yansır taksit taksit ödersiniz.

1 yorum: