Amazon Kredi Kartı ve Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Amazon Hediye kartı

Amazon ile ürün sipariş etmek için  Amazon hediye kartı nasıl kullanılır. Amazon kredi kartı hakkında bilgiler sunacağız.

Amazon nedir?

  • Amazon dünya genelinde online pazarlama yapan büyük bir şirkettir.
  • Hemen hemen herkes bu pazarda satış yapabilmektedir
  • Alışveriş yapmak oldukça basit olmasına rağmen bilgiler yeterince az
  • %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunulan ürünler zamanında teslim edilir

Amazon.com'a Ödeme Nasıl Yapılır?

Amazon.com'a ödeme tüm kredi ve banka kartları ile yapılabilmektedir.
Türk lirası bakiyeniz dolara çevirip hesabınıza eklenir. Eğer ödeme yapamıyor ve
 bir sorunla karşılaşıyor iseniz amazon kredi kartı sorunu için kartınızı online alışverişe açtırmanız gerekmektedir. Kartınız internet alışverişine açıldıktan sonra amazon giftcard, hediye kartı veya direk amazon hesabınıza kredi kartınız ile veya banka kartınız ile bakiye yükleyebilirsiniz.

Amazon Giftcard

Amazon Giftcard Nasıl Alınır?

Amazon giftcard, Amazon hediye çeki veya hediye kartı satın alınabilecek Türkiye lokasyonlu birden fazla site mevcuttur. Oyun siteleri dahil olmak üzere birçok internet sitesinden kartları satın alabilir veya hediye etmek için gönderebiliyorsunuz. Bu hizmeti Amazon.com kendi içindede yapmaktadır.
Amazon.com üyeliğinize giriş yaptıktan sonra giftcard kısmına giriyorsunuz. Bu kısımda ister hediye edebilir isterseniz kendi hesabınıza bakiyeyi uygulayabilirsiniz.Amazon Prime Nedir?

Amazon prime müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilmek için yapmış olduğu güzel bir hizmettir.
Hizmet içeriğinde amazon prime üyesi olan herkese hızlı teslimat sunmaktadır. 2 haftada gelmeyen ürün amazon prime ayrıcalığı ile 2 günde teslim edilebilmektedir. Bu avantajlı kampanyaya herkes katılabiliyor.


Bazı bankalar amazon.com ile bonus kapmanyaları sunabilir. Bu durumlarda alışveriş yaparken güncel kampanyaları takip etmenizi öneririz


Hiç yorum yok