Akbank'tan Anında Kredi 2018 Kampanyası

 
 Akbank borçlar ve masraflar için ihtiyaç kredisi veriyor.
 Kredi başvuru ve gerekli belgeler neler, nasıl başvuru yapılır, sms ile başvuru Akbank kredilerine nasıl yapılır yazımızda bu bilgilerin açıklamasını bulabilirsiniz. 

En iyi kredi veren bankalardan olan Akbank, verdiği uygun kredisi oldukça popüler hale geldi. İhtiyaç kredisini anında çekmeye göre planlanmış bu kampanya Akbank müşterisi olmasanız bile geçerli. 

Nasıl başvurulur? 
 Direk başvuru için tıkla 
 Akbank müşterisi değilseniz kredimakbankta.com gerekli bilgileri gönderip kredinizi kullanabilirsiniz
 %1,43*’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta!​ Akbank müşterisi iseniz,hemen Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelere başvurabilirsiniz.
 Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ***(​Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur

Hiç yorum yok