Enpara Şubesiz Bankacılık Dönemi

Ücretsiz havale,kart ücreti yok,günlük vadeli hesap, fatura ödeme ücretsiz, en iyi banka kartı,
nedir nasıl kullanılır?

Enpara.com Şubesiz bankacılık nedir? Ne faydası vardır?

İşlem Ücreti,Yıllık kart ücreti,Havale ücreti yok. Şubesiz bankacılık var desek ne düşünürdünüz? Fatura ödeme ücretsiz,şans oyunları ödemesi,vergi borcu ve aklınıza gelecek tüm işlemler için ücretsiz imkan sunan bir bankaya hayır demezsiniz sanırım. Gelin sizde Şubesiz bankacılık nedir ve en iyi bu işi yapan bankayı tanıyalım.

Avantajları Nelerdir?

 Enpara.com ile Kredi kartı çıkarmanız durumunda Enpara.com yıllık kart kullanım bedeli almıyor. Bunun yerine size üzerine para ödüyor. Tavsiye edebileceğimiz banka sıralamasında ilk 3e giren QNB Finansbank altyapısını kullanan Enpara.com'dur.
 Cüzdanınızda bulundurun! Size hiçbir masrafı olmadan Encard, hesabınızdaki bakiyeye günlük faiz bile eklemenizi sunuyor. Tamamen kullanıcı dostu olan sizin kazanmanız için elinden geleni yaptığını son derece göstermektedir.
 Bir bankanız olsun ancak şubenizin olmadığı havale eft ücretsiz olsun ve size birçok indirim sunsun istermiydiniz? Enpara.com size bu hizmeti sunmakta. Günümüzün yenilenen bankacılığında popüler olan hiçbir ücret ödemeyeceğiniz, günlük faizli mevduat hesabı bile açabileceğiniz bir Finansbank hizmetidir.

Vadeli hesaplar için günlük ödeme alın.

Vadeli mevduat hesaplarında yıllık yüzde 10'a kadar faiz imkanı tanıyan ve ödemeleri günlük yapan hesaba sahip olabilirsiniz.Enpara hesabı açmak için enpara.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Unutmayalım Enpara.com hizmeti bir QNB Finansbank ile çalışmaktadır. Yasal ve güvenli bir bankadır.

Hiç yorum yok