Papara Card Nedir? Avantajları Nelerdir?


Paypal alternatifi,Papara,nedir,nasil üye olunur,avantajları nelerdir,ücretleri gibi bilgileri bulabilirsiniz


PAPARA Kart Nedir?

Papara nedir, nasıl kullanılır,kart alma,para gönderme ücreti,cep telefonuna para gönderme gibi cevapları konumuzda bulabilirsiniz.
 Paypal'ın Turkiye'den çekilmesiyle birlikte %100 yerli sermaye ile kurulan Papara BDDK tarafından onaylı resmi bir kuruluştur. Papara hesabına sahip olmanız size çeşitli indirimlerle birlikte 7 gün 24 saat para gönderme alma hizmeti sunmaktadır.

Papara dünya genelinde kullanıma açık olan Mastercard anlaşmalı bir kart seçeneğiyle sizlere sunulmaktadır. Papara hesabınıza istediğiniz bankadan para gönderebilir,dilediğiniz cep telefonuna veya e-posta adresine para transferi yapabilirsiniz. Hesap açmak için e-posta adresi ve cep telefonu veya Facebook üyeliğiniz ile kayıt olabilirsiniz. Papara diğer servislere göre bir adım önde olmasının sebeplerine değinecek olursak - Hesap işletim ücreti yok - Para göndermek ücretsiz - Papara hesabı ve kartına sahip olmanız için 13 yaşında olmanız yeterli. - Google Play uygulaması ile her zaman yanınızda Kayıt olabilimeniz için buraya tıklayın

Hiç yorum yok