Bitcoin Rakibi Ethereum

bitcoin rakibi

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere internet üzerinde kazanabileceğiniz "Ethereum" adlı para biriminden bahsedeceğim. Btcoin rakibi olarak değerlendirdiğimiz konumuzda birçok detaya yer verdik

Peki nedir bu Ethereum? 


 Bitcoin para birimini duymayan kalmamıştır. Bitcoin sene 2009'da 1.3$ iken günümüzde 6474 Türk lirasindan işlem görmektedir. Ethereum ise yeni ve sürekli yükselen atakları ile kripto para birimleri arasında adını duyurmuş ve birçok kullanıcı ilerleyen yıllarda bitcoin kadar değerli olacağını düşünmektedir. 14haziran 2016 tarihinde Ethereum 19.39$ iken günümüzde(18 Mayıs 2017) 90.87$ den işlem görmektedir.

 Hızla gelişen sanal kripto paralar çoğunlukla uzun vadede %100 üzerinde kazanç sağlamıştır ve bu çok güzel bir kazanç yöntemi olmuştur. Peki Ethereum sahibi olmak için ne yapmak gerekiyor? 1. Öncelikle bir Ethereum adresini açılması gerekli https://ethereum-wallet.net/ ( fotoğraf uyelik acildiktan sonra temsilidir)
2. Ethereum kazanmak için sunucu kiralamak Bir çok sanal sunucu şirketleri Ethereum kazanmanız için sizlere kontrat satabilir 3. İyi bir bilgisayara sahipseniz bilgisayarınızın işlemci gücünü kullanıp veya mobil/android uygulamalar sayesinde bile Ethereum sahibi olabilirsiniz. 4. Ehtereum para birimini nakit ile bile satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok