Bitcoin’in rakibi Ethereum


Bitcoin vs Ethereum

Bugün sizlere internet üzerinden elde edebileceğiniz “Ethereum” adlı para biriminden bahsedeceğiz.

NEDİR BU ETHEREUM? 

 Bitcoin para birimini duymayan kalmamıştır. Bugün size Bitcoin’in rakibi Ethereum konusunda bilgi aktaracağız. Bitcoin sene 2009’da 1.3$ iken günümüzde 6474 Türk lirasindan işlem görmektedir. Ethereum ise yeni ve sürekli yükselen atakları ile kripto para birimleri arasında adını duyurmuş ve birçok kullanıcı ilerleyen yıllarda bitcoin kadar değerli olacağını düşünmektedir. 14haziran 2016 tarihinde Ethereum 19.39$ iken günümüzde(18 Mayıs 2017) 90.87$ den işlem görmektedir.

SANAL PARALAR

 Hızla gelişen sanal kripto paralar çoğunlukla uzun vadede %100 üzerinde kazanç sağlamıştır ve bu çok güzel bir kazanç yöntemi olmuştur. Peki Ethereum sahibi olmak için ne yapmak gerekiyor? 1. Öncelikle bir Ethereum adresini açılması gerekli https://ethereum-wallet.net/ ( fotoğraf uyelik acildiktan sonra temsilidir)

ETHEREUM KAZANMAK

Ethereum kazanmak için sunucu kiralamak. Bitcoin’in rakibi Ethereum için birçok sanal sunucu şirketleri Ethereum kazanmanız için sizlere kontrat satabilir 3. İyi bir bilgisayara sahipseniz bilgisayarınızın işlemci gücünü kullanıp veya mobil/android uygulamalar sayesinde bile Ethereum sahibi olabilirsiniz. 4. Ehtereum para birimini nakit ile bile satın alabilirsiniz.

ETHEREUM TARİHÇESİ

Ethereum, 2013 yılının sonlarına doğru bir şifreleme araştırmacısı ve programcısı olan Vitalik Buterin ve arkadaşları tarafından ilk kez gündeme getirildi. Geliştirmesi, 2014 yılının ortalarında yapıldı ve çevrimiçi bir crowdsale tarafından finanse edildi. Sistem 30 Temmuz 2015’te kullanılmaya başlandı.
2016’da, Ethereum Classic’in yaratılması sonucu iki blok zincire dönüştürüldü.
Ethereum 28 milyar* doları aşan market hacmi ile Bitcoin’den sonra en fazla market cap’e sahip kripto para birimidir.

AYRICA BAKABİLİRSİNİZ: GÜNCEL KREDİ

AYRICA BAKABİLİRSİNİZ: ETHEREUM

Geri Emeklilere Ucuz Tatil Sadece 555 Lira
İleri Bankalarda Mobil Şube Dönemi

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir