İş Bankası Günde 9 TL’ye 7500 TL Kredi Kampanyasına Başvurusu

İş bankası son günlerde yaptığı kredi kampanyası reklamları ile bir adım öne çıkmaya başladı. Bu başarının oluşmasında hiç şüphesiz reklamlarda ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın oynaması büyük etken. Özellikle oynadığı robot ile 15 bin tl evlilik kredisi reklamı büyük ilgi gördü.

Bu yazımızda İş Bankası Günde 9 TL’ye 7500 TL Kredi Kampanyasına Başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. İşBankası türkiyedeki bankalar arasında müşteri ilişkilerini en sağlıklı yürüten bankalardan bir tanesi. Müşterilerini bunaltmadan kendini mantıklı ve duyarlı bir şekilde müşterilerine pazarlayabiliyor. Reklamlarında yanıltma ya da reklam taktikleri çok fazla kullanılmadığı için kredi çekmek isteyen ya da kredi kartı almak isteyen banka müşterileri İş Bankasına daha sempatik yaklaşıyor. Bu durumun oluşmasında şüphesiz İş Bankası yönetimi kadar halklar ilişkiler ya da pazarlama biriminin çalışmalarının tutarlı olması büyük etken.

Bazı bankalar yaptığı reklamlarda kredinin masrafsız olması ya da taksitlerinin küçük olması gibi etkenleri ön plana çıkarıyor. Ancak müşteri bankaya gittiği zaman önüne konan ödeme planı çok farklı olabiliyor. İş bankası böyle durumların yaşanmasının önüne geçmek için en çok çabalayan bankalardan bir tanesi. Üstelik ayrıca kredi aylık faiz oranları diğer banakalara göre çoğu zaman daha uygun oluyor.

İş Bankası Günde 9 TL’ye 7500 TL Kredi Kampanyasına Başvuru Yapmak İçin, Nasıl Yapılır?

Başvuru bu linkten yapabilirsiniz: İş Bankası Günde 9 TL’ye 7500 TL Kredi
Bu kredinin 36 ay vadeli 7.500 TL ücreti aylık taksitleri 286 TL ve toplam geri ödemesi  10.333 TL oluyor.

İşte o reklam:


Hiç yorum yok