Teb avukat kredisi - Avukatlar günü kredisi

TEB’den avukatlara özel avantajlar

BANKACILIK - 31 Mart 2017, 12:40


Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan Avukatlar Günü dolayısıyla nisan ayı boyunca avukatlara özel fırsatlar sunuyor.

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel avantaj paketleri sunuyor. Avukatlar Günü için nisan ayı boyunca geçerli olacak farklı ürünler hazırlayan TEB, yalnızca çalışan avukatların değil, stajyer avukatların da bu fırsatlardan yararlanmasını sağlıyor.
Stajyer avukatlara özel oranlı 6 ay ertelemeli kredi
Özel fırsatlar kapsamında, yasal stajını yapan avukatlar, özel oranlı stajyer avukat kredisi ile 7.500 TL’ye kadar, 6 ay ertelemeli, 48 ay vadeli kredi çekebiliyor. Aynı zamanda nakit ihtiyacında olmaları durumunda Kredili Mevduat Hesabı (KMH) sayesinde nakit ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılayabiliyor.
Avukatlar Günü Özel Kredisi ile 3 ay erteleme imkanı
Çalışan avukatlar ise Avukatlar Günü Özel Kredisi ile, 3 ay ötelemeli kredi imkanından dosya masrafı olmadan yararlanabiliyor. Ayrıca avukatlar, diledikleri zaman para çekip yatırmaya imkan tanıyan Marifetli Hesap ve Fırsat Hesap ile birikimlerini günlük değerlendirme, ve ücretsiz EFT/havale, para birimleri arasında dönüşüm yaparak kur hareketlerinden yararlanabilme gibi avantajlardan da faydalanabilmekteler.
Hem stajyer hem de çalışan avukatlar, TEB’in ayrıcalıklı kredi kartlarına sahip olmak için başvuru da yapabilirler. TEB Platinum Kart ile restoran harcamalarında bonus kazanıp, havaalanı transferi, ücretsiz lounge konforu, araç kiralamada özel fiyatlar ve havalimanı otoparkında indirim gibi avantajlardan yararlanabilir, hayatı zenginleştiren ayrıcalıklara sahip olabilirler.

Hiç yorum yok