Denizbank Avukatlara özel kredi

Denizbank'tan avukatlara özel krediDenizBank, 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel ihtiyaç kredisi kampanyasını sundu.

DenizBank 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel hayata geçirdiği ve Nisan ayı boyunca sürecek kampanyası kapsamında avukatlara özel kredi %1,09’dan başlayan avantajlı faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

DenizBank bununla birlikte Türkiye Barolar Birliği işbirliği ile Türkiye’deki tüm barolara üye avukatlara, “Afili Bankacılık” ürün ve hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanma şansı sunuyor. Yüksek limitli, avantajlı faizli ve sadece avukatlara özel kredi paketlerinin yanı sıra; kişiye özel bireysel danışmanlık hizmeti de bu çerçevede sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Söz konusu anlaşma kapsamında Afili Bonus Platinum Kredi Kartı alan avukatlar piyasa değeri 1.000 TL olan 100.000 TL teminatlı Mesleki Sorumluluk Sigortasına ücretsiz sahip oluyorlar. Ayrıca halihazırda Afili Bonusu bulunan ve 1 yıl boyunca aylık 1.000 TL harcama sözü veren avukatlar da “Mesleki Sorumluluk Sigortası” hakkı kazanıyor.

“Tüm Türkiye’deki avukatları Deniz’in ayrıcalıklı dünyası ile buluşturuyoruz”

Hayata geçirdikleri kampanya ve sundukları işbirliklerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark 81 ilde 15 bine yakın çalışanı ile müşterilerinin ve paydaşlarının hayatlarına değer katan, fark yaratan Banka olma amacıyla faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti. Özark şöyle devam etti; “Ülkemizin gelecek atılımı için stratejik öneme sahip 3. köprü, 3. havalimanı gibi dev kamu projelerinde ana finansör konumunda bulunarak sürdürülebilir kalkınmaya destek verirken, diğer yandan kültür - sanat, spor ve eğitim gibi öncelikli alanlarda üstlendiğimiz sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz ile de toplumsal gelişime katkı sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu noktada meslek gruplarına yönelik çalışma ve işbirliklerimiz yine Bankamızın sektöründe öne çıktığı alanların başında geliyor. 5 Nisan Avukatlar Günü vesilesi ile Nisan ayı sonuna kadar sürecek avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyamızı başlattık. Yanı sıra Türkiye’de 50 Baro ile yakından çalışıyoruz. Türkiye Barolar Birliği ile yaptığımız anlaşma ile tüm Türkiye’deki avukatlara DenizBank’ın ayrıcalıklı hizmet anlayışını sunuyoruz. Bu yöndeki fark yaratan çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de sürecek.”

Afili Bonus Platinum kart sahibi avukatlar sosyal hayatlarına değer katan fırsatların da sahibi oluyor. Türkiye’nin her yerinde pazar kahvaltılarında ve hafta sonu tiyatro, sinema harcamalarında %30 indirim, havalimanı vale ve otopark ödemelerinde %50 indirim kazanıyorlar, Bununla birlikte avukatlar, DenizBank ve Adalet Bakanlığı arasında yapılan anlaşma kapsamında Adalet ve Baro Kart’a; DenizBank internet şubesi, DenizBank ATM’leri kolayca yükleme işlemi yapabiliyorlar.

Afili Bankacılık Avantajları
•Mevduat ve Yatırım Ürünlerinde özel fiyatlamalarla avantajlı getiri imkânı,
•Tüm kredilerde avantajlı faiz oranı,
•Türkiye’nin her yerinde Bireysel Danışman’lardan öncelikli hizmet,
•50.000 TL üstü nakit yatırma işlemlerinde, şubeye gelinmesine gerek kalmaksızın gönderilecek özel güvenlikli ekiple, herhangi bir ücret ödemeden para yatırma avantajı,
•Ücretsiz kiralık kasa hizmeti*,
•Afili Bankacılık müşterilerine özel 3.000 TL ATM günlük çekim limiti,
•Afili İletişim Hattı–0212 340 21 21 ile 7/24 kesintisiz ve öncelikli hizmet
*Ücretsiz kiralık kasa hizmeti belirli kriterlerin sağlanmasıyla geçerlidir

Hiç yorum yok