Teb avukat kredisi – Avukatlar günü kredisi


Teb bankası
Teb bankası

TEB’den avukatlara özel avantajlar

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan Avukatlar Günü dolayısıyla nisan ayı boyunca avukatlara özel fırsatlar sunuyor.

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel avantaj paketleri sunuyor. Avukatlar Günü için nisan ayı boyunca geçerli olacak farklı ürünler hazırlayan TEB, TEB avukat kredisi yalnızca çalışan avukatların değil, stajyer avukatların da bu fırsatlardan yararlanmasını sağlıyor.
 
 

TEB avukatlara özel oranlı 6 ay ertelemeli kredi

 

Özel fırsatlar kapsamında, yasal stajını yapan avukatlar, özel oranlı stajyer avukat kredisi ile 7.500 TL’ye kadar, 6 ay ertelemeli, 48 ay vadeli kredi çekebiliyor. Aynı zamanda nakit ihtiyacında olmaları durumunda Kredili Mevduat Hesabı (KMH) sayesinde nakit ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılayabiliyor.
 

Avukatlar Günü Özel Kredisi ile 3 ay erteleme imkanı

 

Çalışan avukatlar ise Avukatlar Günü Özel Kredisi ile, 3 ay ötelemeli kredi imkanından dosya masrafı olmadan yararlanabiliyor. Ayrıca TEB avukat kredisi ile diledikleri zaman para çekip yatırmaya imkan tanıyan Marifetli Hesap ve Fırsat Hesap ile birikimlerini günlük değerlendirme, ve ücretsiz EFT/havale, para birimleri arasında dönüşüm yaparak kur hareketlerinden yararlanabilme gibi avantajlardan da faydalanabilmekteler.
Hem stajyer hem de çalışan avukatlar, TEB’in ayrıcalıklı kredi kartlarına sahip olmak için başvuru da yapabilirler. TEB Platinum Kart ile restoran harcamalarında bonus kazanıp, havaalanı transferi, ücretsiz lounge konforu, araç kiralamada özel fiyatlar ve havalimanı otoparkında indirim gibi avantajlardan yararlanabilir, hayatı zenginleştiren ayrıcalıklara sahip olabilirler.
AYRICA BAKABİLİRSİNİZ: Güncel kredi

TEB BANKASI

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile bir numara. Leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEB Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biriDİR. TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

AYRICA BAKABİLİRSİNİZ: GÜNCEL KREDİ

AYRICA BAKABİLİRSİNİZ: TEB

Geri Emekliye Kötü Haber
İleri Genç Çiftçi hibe şartları ve başvurusu

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir