Kredicekmek.com - Kredi Finans Haberleri

Skrill Kart Türkiye Başvuru Alımı Başladı

Skrill Türkiye - Özel Kart Başvurusu 2018


Son zamanlarda PayPal gibi dev şirketlerin Türkiye'den çekilmesi ile gündeme oturan online para gönderme siteleri tamamen ülkemizi terkediyor derken , Türkiye'de birçok internet üzerinden yurtdışı satış işlemi gerçekleştiren firma ve bireysel satış yapan kişilere müjdeli haberi Skrill online ödeme şirketi verdi. Skrill ile yurtdışından anında ödeme alma işlemlerini kesintisiz yapabilirsiniz. Skrill , size bir PayPal alternatifi olabilir kalitede büyük bir şirkettir.


Skrill ATM kartı Prepaid özellikli geliyor. Yani Skrill hesabınızda bakiyeniz var ise alışveriş veya bankamatik ile nakit çekebileceksiniz. 75 bin adet başvuru yapılmasına izin verilen Skrill banka kartı yıllık kart kullanım ücreti 1,75 euro olarak belirtilmiştir.

Yurtdışı anında ödeme almak ve göndermek için Skrill hesabı yeterli oluyor. Bunun yanında Skrill kart başvurusu yapmanız durumunda bakiyenizi istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Başvuru yapmadan önce hesabınızın doğrulanması ve hesabınızda 10 Euro ya eşdeğer bakiye bulunması gerekiyor. Başvuru yapıldıktan veya Skill kartı teslim aldığınızda bu tutar hesabınıza geri yatırılacaktır. 


Yurtdışı ödeme almak 2018 olarak birçok ülkeye satış yapan vatandaşlar farklı hizmetler ile anlaşıp ticaretine devam ederken komisyon ödemek zorunda kalıyor.Eğer satışlarınızı Skrill ile yapabilirseniz çok düşük miktarlarda kesintiler ile yurtdışından ödeme almak mümkün.

 

0 yorum:

Your left Slidebar content. -->